Перейти к публикации

Моя мама - моя любов і нещастя...

Ілля

Рекомендованные сообщения

Вже з глубокого відчаю вирішив написати про своє душевне переживання тут ( ніколи раніше подібного не доводилося робити). Мені 21 рік, мене звати Ілля....Боже мій з чого ж почати? Почну спочатку. Але ж де той початок?? 

Фух, отже! Вже протягом року я не можу приборкати в собі своє несамовите бажання зайнятися "любовью" зі своєю мамою. Я на нею дивлюся, слухаю і оцінюю її тільки як жінку. Вона відносно молода, а виглядає й того молодше свого віку. Працює лікаркою і відверто кажучи, їй дуже личить білий халат. На мій скромний погляд - вона неймовірна красуня! І така моя "похвала" її вроди - не через призму "Вона моя мама, а всі мами красуні", а її краса дійсно варта оплесків і так думаю не тільки я. 

Але, меньше з тим, повернуся до змісту. Як я зазначив вище вже рік я намагаюся побороти в собі бажання оволодіти своєю матір'ю. Розумію що це жахливо, але я дійсно стараюсь не думати про це, відволіктися, хоч в меня це важко виходить, тому розраховую на Вашу пораду. Якось моя красуня - мама перевдягалася в домашній одяг і я ( так вийшло) підглядав за нею. Побачив її у спідній білизні і ледь не знепритомнів - вона неймовірна. Вже тоді я зловив себе на думці що.. Я хочу її, я хочу покласти її на ліжко, роздягнути і... (ну ви зрозуміли). Мені від цих думок стало і соромно і ніяково, але як вже є. Я довго думав над своїм відношенням до мами і через кілька тижнів я захотів поцілувати її ( ми завжди, при зустрічі цілуємо один одного в щічку). Але цього разу не в щічку я хотів. Коли я прийшов додому і зайшов в кімнату, я підійшов до неї взяв обома руками за голову і поцілував в губи! Цілував я її секунд 10, не більше... На більше в мене не вистачило ні сил, ані нервів. Її реакція була жахлива. Спочатку вона намалася відвернути обличчя, потім почала вириватися, далі бити мене руками і нарешті вона закричала. Так минуло 10 секунд і я зупинився. Вона дала мені ляпаса і сказала "Що я собі дозволяю? Це що взагалі таке відбувається?" Мама дивилася на мене зляканим, розгублегим та злим поглядом і чекала відповіді. А я вибачився і вийшов на вулицю. Цей поцілунок дав мені можливість відчути запах і смак її губ. Вони божественні. Заради того аби це повторити я ладен навіть померти. 

В моєї мами місяць тому був день народження (41 рік), і в той день, ввечері коли вона лягла в себе в кімнаті дивитися телевізор я ліг біля неї і поклав свою голову їй на груди. За цей жест мама мене від себе відсторонила і сказала, цитую, "Те що ти робиш це ненормально і не прийнятно. Я мама твоя. Я тебе не впізнаю, що з тобою?". Я сказав їй все як є. Що люблю її(як жінку), що хочу її, що мрію про неї, що ревную її до батька. Я навіть почав плакати. А вона взялася за голову і сказала "Боже, за що мені це все? ", - що саме вона мала на увазі, я так і не зрозумів, але зрозумів одне! Я хочу з нею сексу! Хочу ще більше! До сліз хочу! Ні з ким не хочу, а з нею хочу!! Її хочу. Вона моє єдине несамовите бажання. Не можу вже. Не знаю як бути. В мене вже навіть думки були взяти її силою, просто зґвалтивати її і все. Але страх наслідків мене зупиняє. Та і боляче їй робити я не хочу ні фізично, ні морально. Так важко від цього всього... 

Знаючи свою "правильну і моральну" маму вона ніколи не погодиться на секс зі мною. Якщо за поцілунок в губи вона зі мною 2 тижні не розмовляла, то що говорити за секс. Але як мені справитися з собою, як побороти це хворе бажання, як приборкати свою хтивість, свій звірячий інстинкт? Не можу вже, сил немає.... 

• 3 weeks later...

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...
  • Создать...